Politechnika Śląska vs Lider Taxi

Politechnika Śląska
5 - 1
Lider Taxi

W meczu otwierającym poniedziałkowe zmagania na boisku numer 4 lider trzeciej ligi B, niepokonany dotychczas zespół Lider Taxi podejmował Politechnikę Śląską, która tylko raz w tej rundzie schodziła z boiska bez punktów. Od początku spotkania zawodnicy w czarnych trykotach wysoko zawiesili poprzeczkę faworytowi. Już w 5 minucie Marcin Podsada otworzył wynik spotkania. Lider Taxi często tworzył dogodne sytuacje, jednak brakowało im skuteczności. Niewykorzystane sytuacje zemściły się na zawodnikach w żółtych strojach, wówczas w 16 minucie ponownie na listę strzelców wpisuje się Podsada, podwyższając prowadzenie swojej drużyny przed przerwą na 2:0. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Lider bił głową w mur, a Politechnika wykorzystywała swoje sytuacje. W 26 minucie było już 4:0, a wszystkie bramki dla czarnych zdobył Podsada. Chwilę później jedynego gola dla Taxi zdobył Emil Piputa. Jeszcze przed końcem spotkania zawodnicy w żółtych koszulkach kilkukrotnie obijali obramowanie bramki przeciwnika. Ostatni cios w 32 minucie zadał Łukaszek, zapewniając swojej drużynie 3 punkty oraz pozycję lidera.